راهنمای خرید, راهنمای خرید لوازم کودک و نوزاد

راهنمای خرید ماشین شارژی

راهنمای خرید ماشین شارژی

راهنمای خرید ماشین شارژی

راهنمای خرید ماشین شارژی : اگر ایده ای هیجان انگیز برای سوپرایز کردن کودک خود ندارید، می‌ توانید با خرید ماشین شارژی یک خاطره به یاد ماندنی را در ذهن فرزند خود تا همیشه ثبت کنید. ماشین های شارژی یک هدیه سرگرم کننده برای کودکان عاشق ماشین هستند و تنوع بسیاری زیادی دارند، ماشین های شارژی بر اساس مدل های محبوب اسپرت و سوپراسپرت دسته بندی می شوتد تا رانندگان کوچک بتوانند آینده خود را پشت فرمان در نظر بگیرند.

ماشین های شارژی معمولا برای کودکان زیر 10 سال طراحی شده اند، تفاوت اصلی بین ماشین های شارژی و سواری بر روی ماشین های پدالی، وجود باتری است. این تفاوت به این معنی است که ماشین های شارژی توسط یک منبع تغذیه بر خلاف نیروی پا زدن کودک یا گرانش به حرکت در می‌ آیند، به این معنی که برای کنترل به مهارت بیشتری نیاز دارند و کمی گران‌ تر نیز هستند.

برای راهنمای خرید ماشین شارژی باید بدانید که خوشبختانه تولید کنندگان ماشین های شارژی طیف وسیعی از مدل‌ های ماشین های شارژی کودکان را با مکانیسم‌ های ایمنی مختلف برای محافظت در برابر تصادفات ارائه می‌ دهند. بعضی از مدل های ماشین شارژی حتی به بزرگسالان اجازه می‌ دهند کنترل را از راه دور در دست بگیرند تا از اتفاقات جلوگیری کنند.

 

راهنمای خرید ماشین شارژی

مواردی که باید در خرید ماشین های شارژی مراقب آن باشیم

برای راهنمای خرید ماشین شارژی باید بدانید که ماشین های شارژی مناسب برای کودکان را می‌ توان با قیمت‌ های متفاوتی خریداری کرد، به این دلیل که بعضی از مدل ها ویژگی‌ های هوشمندانه‌ ای را ارائه می‌ کنند که آن ها را خاص تر می کند، در بعضی از مدل های ماشین های شارژی نیز تنها ظاهر و عملکرد تغییر می کند.

قابل درک است که بسیاری از محصولات موجود در بازار ظاهری کاملا شبیه به خودرو های واقعی دارند و گاهی اوقات این موضوع می تواند قیمت درخواستی را افزایش دهد، بنابراین به یاد داشته باشید که از خود بپرسید که آیا برای سبک یا ماهیت ماشین شارژی هزینه می کنید.

 

راهنمای خرید ماشین شارژی

راهنمای خرید ماشین شارژی

 

 

برای راهنمای خرید ماشین شارژی باید بدانید که تعدادی از موارد کلیدی وجود دارد که باید به آنها توجه کرد، که اواین مورد حداکثر وزن کودک است که ماشین شارژی توانایی تحمل آن را دارد. اگر تصور می‌ کنید که وزن فرزند شما به سرعت از میزان حداکثر وزنی که ماشین شارژی می تواند تحمل کند بالاتر می‌ رود، بهتر است به دنبال مدلی با حداکثر وزن بالاتر باشید. اگر فروشنده ای محدوده سنی را توصیه می کند، می توانید از آن نیز به عنوان راهنما استفاده کنید.

یکی دیگر از ویژگی های خوبی که توسط برخی از مدل ها ارائه شده است، قابلیت کنترل از راه دور والدین است. این قابلیت به بزرگسالان اجازه می دهد تا کنترل ماشین های شارژی را از راه دور در دست بگیرند، که برای کودکانی که هنوز هماهنگی کافی برای کار با دنده های معمولی جلو و عقب را ندارند و در عین حال کنترل فرمان نیز کمی برای آن ها سخت است، ابسیار کاربردی است. البته، اگر کودک بتواند به تنهایی رانندگی کند، یک کنترل از راه دور ممکن است امکان اضافی ای در نظر گرفته شود.

برای راهنمای خرید ماشین شارژی باید بدانید که زمان شارژ و کارکرد ماشین های شارژی نیز مورد دیگری است که باید به آن دقت کنید. بعضی از مدل‌ های موجود در بازار ممکن است به دلیل داشتند باتری‌ های ضعیف تر، قیمت پایین تری داشته باشند، به این معنی که نمی‌ توان از این مدل‌ ها برای مدت طولانی استفاده کرد و نیاز به شارژ دوباره دارند. باتری قوی تر به جلوگیری از قطع شدن زمان های بازی کودک کمک می کند، اما همچنین باید توجه داشته باشید که بیشتر ماشین های شارژی موجود در بازار چند ساعت طول می کشد تا کاملا شارژ شوند.

سایر ویژگی‌ هایی که باید به آنها توجه کنید عبارتند از کمربند ایمنی، جلوه‌ های صوتی و قابلیت پخش موزیک های MP3، بعضی از مدل های ماشین های شارژی یک عملکرد کلیدی استارت را برای تجربه رانندگی واقعی ارائه می‌ کنند.

 

برای خرید ماشین شارژی چه مواردی را در نظر بگیرید

ابرای راهنمای خرید ماشین شارژی باید بدانید که گر کودک شما آماده استفاده ار ماشین شارژی در فضای باز را دارد، همین حالا برای خرید ماشین شارژی اقدام کنید تا تجربه ای لذت بخش را برای فرزند خود رقم بزنید. در ادامه مواردی که باید برای خرید ماشین شارژی در نظر بگیرید قرار داده شده است.

سرعت و محدودیت سنی

برای راهنمای خرید ماشین شارژی باید بدانید که ماشین های شارژی در شکل ها و اندازه‌ های متنوعی عرضه می‌ شوند. در حالی که خرید ماشین شارژی ای که برای مخدوده سنی بالایی قابل ایتفاده باشد، می تواند وسوسه انگیز باشد، اما قرار دادن فرزندتان بر روی ماشین شارژی ای که به راحتی نمی تواند آن را کنترل کند، خطرات ایمنی جدی دارد.

برای راهنمای خرید ماشین شارژی باید بدانید که بهتر است از توصیه های سازنده برای سن و وزن کودک پیروی کنید. همچنین بهتر است ماشین شارژی ای را تهیه کنید که محدوده سرعت کمی دارد، به این دلیل که بتوانید ایمنی فرزند خود را حین استفاده از ماشین شارژی بالا ببرید. بعضا از مدل های ماشین شارژی سرعت های متعددی را ارائه می دهند، مانند ماشین های شارژی که دارای کنترل والدین هستند یا عملکرد معکوس دارند.

 

انواع ماشین های شارژی

برای راهنمای خرید ماشین شارژی باید بدانید که ماشین های شارژی در چهار مدل ارائه می شوند.

ماشین های “ساید بای ساید” یا SxS که دو صندلی به صورت موازی در آن قرار دارند.

 

راهنمای خرید ماشین شارژی

راهنمای خرید ماشین شارژی

 

ماشین های «ATV» (که همان موتور چهار چرخ نامیده می شود) باعث می‌شود که راکب در موقعیت صندلی مرکزی قرار بگیرد و پا در دو طرف بدنش قرار بگیرد.

 

راهنمای خرید ماشین شارژی

راهنمای خرید ماشین شارژی

 

 

“UTV” ماشین های تک صندلی و ایستاده در کنار هم هستند. موتور سیکلت ها همان چیزی است که انتظار دارید، اما اکثر موتور سیکلت های مخصوص کودکان دارای دو چرخ کمکی هستند که به طور دائمی نصب می شوند تا موتور را در حالت ایستاده نگه دارند.

 

راهنمای خرید ماشین شارژی

راهنمای خرید ماشین شارژی

 

 

باتری و نیرو

برای راهنمای خرید ماشین شارژی باید بدانید که اکثر ماشین های شارژی از باتری های شش یا 12 ولتی قابل شارژ استفاده می کنند که در صورت خرابی نیاز به مهارت و ابزارهایی برای تعویض دارند. مدت زمانی که ماشین های شارژی با یک بار شارژ قابل استفاده هستند بسیار متفاوت است.

ماشین های شارژی قدیمی از باتری‌ های سرب اسیدی یا AGM به سبک خودرویی استفاده می‌ کنند که شبیه آنچه در زیر کاپوت یک خودروی استاندارد می‌ بینید، است. بعضی از مدل های جدید ماشین های شارژی از انواع جدیدتر باتری ها، باتری‌ های لیتیوم یونی پیشرفته‌ تر استفاده می‌کنند که سایز کوچکتری دارند. باتری‌ های لیتیوم یونی سبک تر و قدرتمند تر هستند.

 

ویژگی های اضافی برای جستجو

برای راهنمای خرید ماشین شارژی باید بدانید که بعضی از مدل های ماشین های شارژی کنترل سرعت توسط والدین را ارائه می دهند. مدل های کمی با استفاده از یک کنترل از راه دور به سبک بازی های ویدئویی ، یک ویژگی کنترل از راه دور کامل را ارائه می دهند.

آیا وجود این قابلیت برای ماشین های شارژی با سرعت پایین ضروری است؟ این موضوع به نیازهای فرزند شما بستگی دارد. همانند ماشین های واقعی، ماشین های شارژی امروزی به احتمال زیاد دارای ویژگی‌ های مدرنی مانند درگاه‌ های بلوتوث، USB یا AUX برای پخش موسیقی هستند. بعضی از مدل ها دارای چراغ های چشمک زن، درهای بازشو، کمربند ایمنی یا بوق هستند.

 

برای خرید ماشین های شارژی به دنبال چه چیزی باشید

برای راهنمای خرید ماشین شارژی باید بدانید که هنگامی که به دنبال خرید یک ماشین شارژی برای فرزند خود هستید، مطمئنا ماشینی می خواهید که برای فرزند شما سرگرم کننده و جذاب باشند اما همچنین می خواهید فرزندتان در امنیت باشد! ماشین های شارژی باید ایمن، سریع و سرگرم کننده باشند. در ادامه مواردی که باید در هنگام جستجوی بهترین ماشین شارژی به دنبال آن ذگر شده است.

ایمنی : برای راهنمای خرید ماشین شارژی باید بدانید که ماشین های شارژی از آنجایی که مخصوص کودکان طراحی می شوند باید بسیار ایمن باشند! خوشبختانه، ماشین های شارژی با استفاده از تکنولوژی های به روز از همتایان واقعی خود تقلید می‌ کنند و اغلب ویژگی‌ های ایمنی مشابهی را در طراحی خود دارند.

بهترین ماشین های شارژی شامل سیستم تعلیق فنری برای سواری نرم تر و بدون مشکل و مکانیسم‌ های ترمز پیچیده می شوند. همچنین به یاد داشته باشید که حتی اگر سرعت بالایی نداشته باشند، وجود کمربند ایمنی از الزامات است.

 

کنترل از راه دور : یکی از ویژگی‌ های کاربردی ماشین های شارژی این است که می‌ توانند توسط کودکان و همچنین والدینی که ممکن است کنترل بهتری داشته باشند، هداست می شوند. سعی کنید مدلی را انتخاب کنید که دارای یک سیستم کنترل از راه دور خوب است و قبل از اینکه فرزندتان از ماشین استفاده کند، ویژگی‌ کنترل از راه دور ماشین شارژی را امتحان کنید!

 

سرعت : برای راهنمای خرید ماشین شارژی باید بدانید که محدوده سرعت در ماشین های شارژی بین ۵ تا ۸ کیلومتر بر ساعت است که ممکن است زیاد به نظر نرسد، اما مطمئنا برای یک کودک نوپا کافی است تا اوقات خوبی داشته باشد! به یاد داشته باشید که احتیاط کنید و زمانی که کودکتان با ماشین شارژی خود بازی می کند همیشه او را تحت نظر داشته باشید.

 

باتری : رایج ترین نوع باتری ماشین های شارژی باتری قابل شارژ 12 ولتی است. بسته به باری که حمل می‌کند و دفعات استفاده از آن، این باتری باید یک تا دو ساعت کامل رانندگی برای کودک شما را تضمین کن . مطمئن شوید که مدلی که انتخاب می کنید با تمام تجهیزات لازم برای شارژ کامل باتری ماشین همراه است!

 

طراحی : برای راهنمای خرید ماشین شارژی باید بدانید که جدا از اینکه لذت استفاده از ماشین های شارژی در فضای بیرون از خانه بسیار بیشتر است، یک ماشین شارژی همچنین می تواند فرصتی مناسب برای آموزش با اتومبیل های با کیفیت به فرزندان شما ارائه دهد. از مازرات ی‌های کوچک گرفته تا مینی کوپرهای کوچک. سعی کنید در انتخاب ظاهر ماشین شارژی سلیقه فرزند خود را در نظر بگیرید تا از داشتن آن لذت ببرد.

در نهایت، داشتن یک ماشین شارژی برای کودکان می تواند آن ها را برای یادگیری مهارت های قرن بیست و یکم، مانند مراقبت از ماشین و قوانین جاده، آماده کند. در خرید آن درنگ نکنید و مشاورین متخصص ما در سبز سنتر به شما در انتخابی مطمئن تر کمک خواهند کرد.

یک نظر در “راهنمای خرید ماشین شارژی

  1. نرم افزار افزایش بازدید سایت گفت:

    با سلام وبمستر عزیز پست عالی وبسایت ❤️زیبا دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *