راهنمای خرید

ماشین شارژی ارزان قیمت

ماشین شارژی ارزان قیمت

ماشین شارژی ارزان قیمت

ماشین شارژی ارزان قیمت : مهم نیست در چه سنی هستید، تقریبا می توان گفت ماشین ها برای تمامی سنین هیجان انگیز هستند. ماشین ها حتی برای کودکانی که نمی توانند رانندگی کنند بسیار جذاب است، به همین دلیل است که ماشین های شارژی مخصوص کودکان به عنوان یک اسباب بازی بسیار محبوب شناخته شده اند.

این وسایل نقلیه باتری دار، بسیار سرگرم کننده هستند و دارای قابلیت استفاده آسان برای کودکان هستند و بهترین راه برای به اشتراک گذاشتن اشتیاق بالای فرزندان شما برای رانندگی هستند. ماشین های شارژی بسیار پیشرفته تر از مدل های قدیمی شده اند و غلاوه بر افزایش اکگانات دارای قیمت مقرون به صرفه تری نسبت به قبل هستند و انتخاب‌ های بسیار بیشتری را برای والدین  ارائه می‌ دهند.

 

ماشین های شارژی ارزان قیمت با ویژگی های باورنکردنی!

ماشین های شارژی کودکان اسباب‌ بازی‌ های پیشرفته‌ ای هستند که ویژگی‌ های سرگرم‌ کننده و کاربردی دارند. ویژگی هایی که برای فرزندان شما بسیار جذاب هستند به این دلیل که بسیار تعاملی هستند و صداهای واقعی ماشین ها را منتشر می کنند، دارای امکاناتی مانند باز شدن درب، چراغ های LED برای چراغ های جلو، که بسیار شبیه به نمونه های واقعی هستند، علاوه بر این، ماشین شارژی ارزان قیمت می تواند ملودی های مختلف از قبل نصب شده را پخش کنند امکان اتصال USB را دارد.

ماشین شارژی ارزان قیمت یک هدیه استثنایی برای فرزندان شماست و در واقع یکی از اسباب بازی های رویایی کودکان است، زیرا آنها بسیار انحصاری ، کپی بسیار با کیفیت از ماشین های واقعی هستند و فرزندان شما عاشق آن ها می شوند! پس برای خوشحال کردن فرزند خود و خرید بهترین مدل ماشین شارژی ارزان قیمت درنگ نکنید، هم اکنون می توانید ماشین شارژی ارزان قیمت را از فروشگاه اینترنتی سبز سنتر خریداری کنید. مدل های بسیار متنوع و جذاب با قیمت های باور نکردنی!

 

ماشین شارژی ارزان قیمت

با ماشین های شارژی، کوچولو های شما می توانند وسایل نقلیه خود را رانندگی کنند و یاد خواهند گرفت که مهارت های اساسی خود مانند هماهنگی و تعادل را توسعه دهند. اما مهمتر از همه فرزند شما از داشتن یک تجربه رانندگی واقعی در فضای باز بسیار لذت خواهد برد! در ادامه، اطلاعاتی را که برای مطابقت دادن ماشین شارژی ارزان قیمت مناسب با نیازهای خاص فرزندتان نیاز دارید، در اختیار شما قرار می دهیم.

 

سبک ماشین

ماشین های شارژی کودکان در سه دسته اصلی قرار می گیرند. این دسته ها بر اساس تعداد چرخ ها هستند: 4 چرخ، 3 چرخ و موتور سیکلت.

هر سبکی از ماشین های شارژی دارای مزایا و معایبی است. به عنوان مثال، برخی از ماشین های شارژی 4 چرخ می توانند دو کودک را در خود جای دهند. درک تفاوت ها به شما کمک می کند ماشین ایده آلی را برای فرزندان خود انتخاب کنید.

 

ماشین شارژی ارزان قیمت

ماشین شارژی ارزان قیمت

 

 

ماشین های شارژی 4 چرخ

به طور کلی، ماشین های شارژی 4 چرخ برقی بادوام ترین گزینه هستند. پایداری بالای بعضی از مدل های ماشین های شارژی 4 چرخ در واقع برای استفاده در فضای باز و کودکان بزرگتر طراحی شده است و اشین های شارژی 4 چرخ مناسب ترین گزینه برای زمین های ناهموار هستند. به خاطر داشته باشید که خودروهای بزرگتر به باتری های بزرگتر و زمان شارژ طولانی تری نیاز دارند.

 

ماشین های شارژی 3 چرخ

هنگام در نظر گرفتن ماشین های شارژی 3 چرخ، باید بین چند گزینه طراحی یکی را انتخاب کنید. این مدل از ماشین های شارژی به صورت اسکوتر، موتور سیکلت های سه چرخه و حتی خودروهای دایره ای به سبک کارتینگ عرضه می شوند. برای کودکان کوچک‌ تر، ماشین های شارژی 3 چرخ پایداری بالاتری نسبت به موتورسیکلت دارند.

یک معیار درست در اینجا این است که آیا کودک شما می تواند به تنهایی دوچرخه سواری کند یا خیر. اگر نه، یک ماشین شارژی ارزان قیمت 3 چرخ ممکن است انتخاب بهتری باشد. توجه داشته باشید که این وسایل نقلیه در زمین های آسفالت شده و مسطح (یا با شیب ملایم) بهترین عملکرد را دارند.

 

موتور سیکلت

اگرچه طراحی ماشین های شارژی 2 چرخ در درجه اول برای کودکان بزرگتر طراحی شده است، اما در واقع باید گفت که موتورسیکلت های شارژی کودکان برای جثه های کوچک طراحی شده اند. به عنوان مثال، کودک شما باید بتواند بدون مشکل روی موتور سیکلت خود بنشیند و با وسیله نقلیه “راه برود”.

موتورسیکلت شارژی کودکان بسته به طراحی، قدرت باتری و چرخ ها ممکن است برای استفاده بر روی سطوح صاف یا آسفالت مناسب باشد. برای حداکثر کارایی و ایمنی، بهتر است که با سازنده مشورت کنید تا موتورسیکلت شارژی ای را انتخاب کنید که با فضایی که می خواهید از آن استفاده کنید، مطابقت داشته باشد.

 

ماندگاری

خرید ماشین شارژی ارزان قیمت با وجود این که قیمت مقرون به صرفه ای دارد اما باز هم به نسبت یک اسباب بازی کوچک هزینه بیشتری دارد، بنابراین منطقی است که بخواهید دوام بیشتری داشته باشد. با این اوصاف، فرزندان شما با این وسیله نقلیه به عنوان یک اسباب بازی رفتار می کنند و بسته به سن خود، ممکن است آن را به میزان قابل توجهی خراب کنند.

اندازه باتری و موتور، جنس بدنه ماشین شارژی ارزان قیمت و نوع استفاده از آن عواملی هستند که به همان اندازه که در تعیین دوام ماشین شارژی ارزان قیمت نقض دارند میزان کاربردی بودن ماشین را تعیین می کنند.

 

عمر باتری

خوشبختانه، ماشین شارژی ارزان قیمت کمتر احتمال دارد که بسیاری از مشکلات خرابی و تعمیر و نگهداری مرتبط با موتورهای گازی را تجربه کنند. در حالی که باتری ها پس از چندین سال به تدریج توانایی خود را برای نگه داشتن شارژ از دست می دهند، خطرات ایمنی کمتر و عملکرد نرم تری نسبت به وسایل نقلیه موتوری گازسوز ایجاد می کنند.

 

ولتاژ

هنگام انتخاب یک ماشین شارژی ارزان قیمت برای فرزندان خود، باید ولتاژ باتری را انتخاب کنید. ولتاژ سرعت پتانسیل و در صورت هماهنگ شدن با اندازه موتور، قدرت خودرو را تعیین می کند. اکثر ماشین های شارژی با باتری های 6 ولت، 12 ولت، 24 ولت یا 36 ولت در دسترس هستند.

ماشین های شارژی ولتاژ پایین از موتورهای کم مصرفی استفاده می کنند. از نظر عملی، یک ماشین شارژی ارزان قیمت 6 ولتی با سرعت ۳ تا ۵ کیلوکتر در ساعت کار می کند، در واقع به اندازه ای که بتوانید در کنار آن راه بروید. یک ماشین شارژی ارزان قیمت 36 ولتی معمولا حداکثر سرعت آن چیزی در حدود ۲۴ کیلوکتر در ساعت است.

 

  • 6 ولت بازدهی ۳ تا ۵ کیلوکتر در ساعت دارد
  • 12 ولت بازدهی ۶.۵ کیلوکتر در ساعت دارد
  • 24 ولت سرعت  ۱۰ کیلوکتر در ساعت را دارد
  • 36 ولت بازدهی ۲۴ تا ۲۹ کیلوکتر در ساعت را دارد

 

اگرچه ماشین های شارژی 48 ولتی نیز وجود دارد، اما استفاده از آنها را برای کودکان زیر 12 سال توصیه نمی کنیم.

 

سرعت

انتخاب سرعت ماشین شارژی ارزان قیمت باید مستقیما با سن کودک شما مرتبط باشد. هر چه ولتاژ باتری ماشین بالاتر باشد، وسیله نقلیه سریعتر و تقاضا برای رفلکس ها و کنترل عضلات کودک شما بیشتر است. توانایی هر کودکی متفاوت است، بنابراین در هنگام انتخاب یک ماشین شارژی ماشین شارژی ارزان قیمت ، در نظر بگیرید که کنترل کردن چه مدلی برای فرزندان شما منطقی تر است.

 

سطوح

ماشین های شارژی 6 ولت معمولا برای استفاده بر روی سطوح صاف یا سواری در فضای داخلی هستند که هزینه باتری را کاهش نمی دهند. برای استفاده از ماشین های شارژی در فضای باز، احتمالا باید یک ولتاژ متوسط ​​یا بالاتر را در نظر بگیرید.

 

شارژ کردن

حتماً نیازهای برق باتری های مختلف را نیز در نظر بگیرید. با ماشین های شارژی ولتاژ بالا، میزان مصرف برق بیشترب برای شارژ کردن ماشین خواهید داشت. ماشین های شارژی با ولتاژ بالاتر به زمان بیشتری برای شارژ مجدد نیاز خواهند داشت. مدت زمان و دفعات استفاده را در نظر بگیرید تا فرزندانتان بتوانند از ماشین خود نهایت استفاده را ببرند.

 

جنس بدنه

سبک‌ های مختلف ماشین های شارژی و محدوده‌ های سنی مختلف به تعیین جنس بدنه مورد استفاده در اسباب‌ بازی کمک می‌ کنند. رتبه بندی ایمنی هر جزء به حداکثر سرعت وسیله نقلیه و وزن کودک بستگی دارد.

روکش صندلی یک عنصر مهم و اغلب نادیده گرفته شده است که به راحتی تجربه رانندگی کودکان شما کمک می کند. فراموش نکنید، اکثر کودکان با خوشحالی زمان خود را با ماشین های شارژی می گذرانند. هرچه راحت تر باشند، لذت بیشتری می برند و ایمن تر خواهند بود!

 

نوع استفاده

نحوه استفاده فرزندتان از ماشین شارژی به سن او نیز مرتبط است. به عنوان مثال، کودکان نوپا با استفاده از ماشین شارژی در داخل خانه ایمن تر و شادتر خواهند بود. ماشین های شارژی ای  که در این محدوده سنی طراحی شده‌ اند عمدتا برای این نوع استفاده سبک طراحی شده‌ اند.

بعضی از مدل های ماشین های شارژی ولتاژ بالا در فضای باز برای آسفالت و سطوح صاف معابر طراحی شده اند. فقط به این دلیل که یک خودروی الکتریکی ولتاژ بالاتری دارد، لزوماً به این معنی نیست که می‌تواند از پس جاده‌های ناهموار برآید. با این حال، به طور کلی، ماشین های شارژی مناسب استفاده در فضای باز مجهز به ویژگی های ایمنی بیشتری هستند.

 

ماشین شارژی ارزان قیمت

ماشین شارژی ارزان قیمت

 

 

نگرانی های ایمنی

دغدغه اصلی والدین همیشه ایمنی فرزندان آن ها بوده و هست. در ابتدا اطمینان حاصل کنید که کودک شما تجهیزات ایمنی مناسب (مانند کلاه ایمنی و لنت های مفصلی) متناسب با سن، سرعت ماشین سارژی و زمین را دارد.

ماشین های شارژی با اقدامات ایمنی اضافی مختلف مجهز هستند. حتما عملکردهای راه دور، کنترل‌ های والدین بر تنظیمات سرعت، و تناسب کلی ماشین شارژی فرزندتان با سن را در نظر بگیرید.

در حالی که کمربند ایمنی و سیستم های ترمز جز امکانات لازم و استاندارد هستند، سایر ویژگی های مورد نیاز مانند انواع چراغ ها ضروری نیستند. ایمنی فقط در مورد داشتن ویژگی های خاص نیست. ایمنی شامل در نظر گرفتن نحوه استفاده فرزند شما از ماشین خود است.

 

خرید ماشین شارژی ارزان قیمت

آیا می دانید اکنون می توانید بهترین ماشین های شارژی دخترانه و پسرانه را با بهترین قیمت تهیه کنید؟ ما در سبز سنتر قیمت های خود را تا حد امکان با توجه به ویژگی های هر مدل تنظیم می کنیم تا بهترین ماشین های شارژی کودک و بهترین کیفیت را به خانواده های دارای فرزند ارائه دهیم. در این ادامه که چه ویژگی هایی در مورد این اسباب بازی های پیشرفته وجود دارد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *