اصالت کالا (ضمانت اصل‌بودن کالا ) – ۷ روز ضمانت بازگشت

مجموعه سبز سنتر اصالت همۀ کالاهایش را با گارانتی اصلی و معتبر (واردکننده کالا ) عرضه می‌کند.
و اگر کالایی گارانتی نداشت سعی شده تا کالاها با ضمانت ( شرکت های تایید شده در وزارت صنایع و معادن ) عرضه شود.

از آنجا که مجموعه سبز سنتر برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای کارت گارانتی ، هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از سبز سنتر خریداری می‌کنند و در صورتی که گارانتی محصول گارانتی فیزیکی باشد و یا اصالت کالا باشد با خریدار هماهنگ های لازم هنگام خرید صورت  میگیرد.

هفت روز ضمانت بازگشت در صورتی می باشد که سبز سنتر کالا را به اشتباه برای کاربر ارسال کرده باشد و مشتریان می توانند در زمان 7 روز در صورت باز نکردن کالا ، کالا را بازگشت داده شود و توسط فروشگاه تعویض گردد.
شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.
البته همه کالاهای ساخته شده چینی بی کیفیت نیستند چرا که در حال حاضر این کشور به تنهایی بزرگترین تولید کننده قطغات آی تی می باشد و بازار ایران نیز عمده کالاها نیز چینی می باشند.

نحوه ارسال کالا

ما اطمینان خاطر داریم که شما حساسیت خاصی برای نحوه ارسال و شرایط تحویل کالای خود دارید لذا این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خود اعمال می کنیم. مجموعه سبز سنتر بوسیله اتوماسیون  ارسال، تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را به شما تضمین می کند.

 

محتوا

سبز سنتر نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است سبز سنتر تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط سبز سنتر دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.
وب ‏‌سایت سبز سنتر هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت سبز سنتر تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

 

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، سبز سنتر هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
سبز سنتر خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

 

 

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تمامی کاربران می توانند در تمامی ساعات شبانه روز سفارش خود را ثبت کنند و یا در بخش چت پیغام خود را بگذارند دوستان پشتیبانی درصورت آنلاین بودن به آنها پاسخ خواهند داد ولی شما کاربران عزیز در تمامی ساعات می توانید سفارش خود را برای پردازش ثبت و یا درخواست خود را ارسال کنید و در ساعات اداری با کسانی که سفارش داده اند کارکنان بخش فروش سایت سبز سنتر تماس گرفته و درباره نحوه خرید و ارسال و یا رنگ کالا و … به آنها توضیح داده خواهد شد