در حال نمایش 12 نتیجه

یونیورسال Universal

UNIVERSAL AUDIO Dream ’65 Reverb Amplifier

UNIVERSAL AUDIO Dream '65 Reverb Amplifier

Stereo Amplifier Simulator Pedal with 3 Modes, 3 Cabs/Speakers, Reverb, Vibrato, Bluetooth, and Presets پدال آمپلی فایر UAFX Dream '65 Reverb امپ لامپی آمریکایی ضروری را در اختیار شما قرار می دهد که توسط هنرمندان و آهنگسازان به مدت ۶۰ سال از Muddy Waters گرفته تا The Beatles و Elvis Costello استفاده شده است.

UNIVERSAL AUDIO Lion ’68 Super Lead Amp

UNIVERSAL AUDIO Lion '68 Super Lead Amp

Amp Emulation Guitar Effects Pedal with 3 Modes and 3 Cabs/Speakers پدال UAFX Lion '68 Super Lead Amp صداهای کلاسیک امپ بریتانیایی را به شما می دهد که توسط چندین دهه توسط هنرمندان افسانه ای از جمله جیمی هندریکس، ون هالن، لد زپلین، AC/DC و غیره معروف شده اند.

UNIVERSAL AUDIO Ruby ’63 Top Boost Amplifier

UNIVERSAL AUDIO Ruby '63 Top Boost Amplifier

Stereo Amplifier Simulator Pedal with 3 Modes, 3 Cabs/Speakers, Treble Boost, Vibrato, Bluetooth, and Presets
پدال امپ UAFX Ruby '63، آمپلی فایر لامپی اصلی بریتانیایی را در اختیار شما قرار می‌دهد که بیش از 60 سال مورد علاقه هنرمندان و تولیدکنندگان بوده است، از کوئین تا U2 تا Radiohead.

UNIVERSAL AUDIO Sphere LX

UNIVERSAL AUDIO Sphere LX

Microphone Modeling System with 20 Mic Models, Large-diaphragm Condenser Mic, and Sphere DSP Software Plug-in - Mac/PC VST2, VST3, AU, AAX Native سیستم میکروفون مدل‌سازی UA Sphere LX صدای میکروفون‌های کلاسیکی را به شما می‌دهد که همه از ‌Beatles و Beyonce گرفته تا Radiohead و Frank Sinatra استفاده می‌کنند.  

UNIVERSAL AUDIO Teletronix LA-2A Studio Compressor

UNIVERSAL AUDIO Teletronix LA-2A Studio Compressor

Compressor and Limiter Pedal with True/Buffered Bypass کمپرسور استودیو Teletronix LA-2A صداهای لامپی نوری افسانه‌ای یونیورال آدیو را با رفتاری که دقیقاً مشابه با سخت‌افزار اصلی است، با صدای الهام‌بخش و احساس کلاسیک زیر پای شما قرار می‌دهد.

UNIVERSAL AUDIO UAD-2 Satellite Thunderbolt 3 OCTO Core

UAD-2 Satellite Thunderbolt یک DSP قرتمند است که به کاربران مک و ویندوز 10 امکان دسترسی کامل به دقیق ترین و معتبرترین پلاگین های شبیه سازی دیوایس های آنالوگ جهان را می دهد که به طور انحصاری در پلتفرم UAD موجود است.

UNIVERSAL AUDIO UAFX 1176 Studio Compressor

UNIVERSAL AUDIO UAFX 1176 Studio Compressor

Compressor Guitar Effects Pedal with 3 Compression Modes, Parallel Mode, and Selectable True/Buffered Bypass Universal Audio 1176 که در سال 1967 معرفی شد، همچنان پادشاه لیمیت کردن صدا باقی مانده است و بیش از هر کمپرسور دیگری در رکوردهای کلاسیک شنیده شده است. کمپرسور استودیو 1176 بر اساس موتور قدرتمند UAFX ساخته شده است.

UNIVERSAL AUDIO Woodrow ’55 Instrument Amplifier

UNIVERSAL AUDIO Woodrow '55 Instrument Amplifier

Stereo Amplifier Simulator with 3 Boosts, 3 Cabs/Speakers, Bluetooth, and Presets
پدال امپلیفایر ساز UAFX Woodrow '55 صداهای افسانه‌ای آمپلی فایر لامپی آمریکایی را به شما می‌دهد که برای دهه‌ها توسط هنرمندان و آهنگسازان از The Eagles گرفته تا Chack Berry و Neil Young استفاده شده است.

سوئیچ شبکه 8 پورت گیگابیت تی پی لینک مدل TP-Link LS108G

سوئیچ شبکه 8 پورت گیگابیت تی پی لینک مدل TP-Link LS108G

پری امپ یونیورسال آدیو 710 تویین فینیتی – UNIVERSAL AUDIO 710 Twin-Finity

پری امپ Universal Audio 710 Twin-Finity گرمای لامپ و شارپ بودن ترانزیستور را با هم دارد، که میزان هر یک از طریق Blend Knob کنترل می شود. این ترکیب از ۱۰۰٪ لامپی تا ۱۰۰٪ ترانزیستوری میسر است که بی نهات رنگ منحصر به فرد را به شما خواهد داد.

کارت صدا یونیورسال آدیو آپولو تویین ایکس دو یو اس بی UNIVERSAL AUDIO Apollo Twin X USB Heritage Edition

UNIVERSAL AUDIO Apollo Twin X USB Heritage Edition

10-in/6-out, 24-bit/192kHz, USB 3 Audio Interface with 2 Unison Preamps, Premium Plug-in Suite, and Realtime Analog Classics Plug-in Package - Windows PC AAX 64, VST, RTAS کارت صدای Apollo Twin X دو پری امپ میکروفون با قابلیت Unison دارد، که به شما اجازه می دهد از طریق شبیه سازهای دقیق از کمپانی های Neve، Helios، API، Manley، Universal Audio و ... به امر ضبط بپردازید.